Indiana University Mathematics Journal

Bibliográfalaš dieđut
Materiálatiipa: Elektrovnnalaš Áigečála
Giella:eaŋgalasgiella
Almmustuhtton: Indiana University Mathematics Department
Fáttát:
Liŋkkat:Full text available on JSTOR[1970-07-01 - 2019-01-01]
Govvádus
Almmustuhtton:Vol. 20,
no. 1
Fuomášahttimat:<strong>On-Campus Access:</strong> No User ID or Password Required
Olgguldas hápmi:1 online resource
Materiálatiipa:Mode of access: Internet
ISSN:0022-2518
1943-5258
Beassan:Electronic access restricted to authorized AUW faculty, staff and students