Indiana University Mathematics Journal

Bibliografiska uppgifter
Materialtyp: Elektronisk Tidskrift
Språk:engelska
Publicerad: Indiana University Mathematics Department
Ämnen:
Länkar:Full text available on JSTOR[1970-07-01 - 2019-01-01]
Beskrivning
Publicerad:Vol. 20,
no. 1
Beskrivning:<strong>On-Campus Access:</strong> No User ID or Password Required
Fysisk beskrivning:1 online resource
Materialtyp:Mode of access: Internet
ISSN:0022-2518
1943-5258
Tillgång:Electronic access restricted to authorized AUW faculty, staff and students