Sankhyā: The Indian Journal of Statistics, Series B (1960-2002)

Bibliografiset tiedot
Aineistotyyppi: Elektroninen Aikakauslehti
Kieli:englanti
Julkaistu: Indian Statistical Institute
Aiheet:
Linkit:Full text available on JSTOR[1960-12-01 - 2002-12-01]
Kuvaus
Julkaistu:Vol. 23,
no. 3-Jan
Huomautukset:<strong>On-Campus Access:</strong> No User ID or Password Required
Ulkoasu:1 online resource
Aineistotyyppi:Mode of access: Internet
ISSN:0581-5738
Pääsy:Electronic access restricted to authorized AUW faculty, staff and students