Israel Journal of Mathematics

Bibliografische gegevens
Formaat: Elektronisch Tijdschrift
Taal:Engels
Gepubliceerd in: The Hebrew University Magnes Press
Online toegang:Full text available on Springer
Omschrijving
Gepubliceerd in:Vol. 97, no. 1
Beschrijving item:<strong>On-Campus Access:</strong> No User ID or Password Required
Fysieke beschrijving:1 online resource
Formaat:Mode of access: Internet
ISSN:0021-2172
1565-8511
Toegang:Electronic access restricted to authorized AUW faculty, staff and students