São Paulo Journal of Mathematical Sciences

Bibliografische gegevens
Formaat: Elektronisch Tijdschrift
Taal:Engels
Gepubliceerd in: Springer International Publishing
Online toegang:Full text available on Springer
Omschrijving
Gepubliceerd in:Vol. 9, no. 1
Beschrijving item:<strong>On-Campus Access:</strong> No User ID or Password Required
Fysieke beschrijving:1 online resource
Formaat:Mode of access: Internet
ISSN:1982-6907
2316-9028
Toegang:Electronic access restricted to authorized AUW faculty, staff and students